Negyeddöntősek a magyar lányok

Ma, az amszterdami FIBA 3×3 VB harmadik napján az A-csoportban szereplő magyar lányok befejezték a körmérkőzéseket. A verseny első napján szerzett két győzelemhez ma egy vereség és még egy győzelem társult.

Lányaink a világranglistát vezető kínaiakkal szemben maradtak alul a pályán 21:11 arányban, ám ezzel a vereséggel is sikerült csoportjukban elcsípni a második helyet, így biztos résztvevői már a június 22-i negyeddöntőnek. Ott a magyar lányok a spanyolok ellen kezdenek, a másik páros, akik már szintén továbbléptek a negyeddöntőbe a kínai – román csapatok. Ők kezdik majd a negyeddöntőt, a magyar-spanyol mérkőzés lesz az utolsó abban a fordulóban. Szurkoljunk a lányoknak, hogy továbbra is a győzelmek legyenek túlsúlyban az eredményeik között.