Negyeddöntősök az U23-as lányok

A WUG második napján a 3×3 U23-as csapatok ma a negyeddöntőbe jutásért küzdöttek. A fiúk a tegnapi, 21:16-os, Franciaország elleni győzelmüket ma nem tudták megismételni. Mindkét mérkőzésüket elveszítették.  A fehéroroszoktól 22:14-es, a hollandoktól 15:10-es vereséget szenvedtek, így kiestek a versenyből.

A férficsapatok közül a fehéroroszok, a románok, az ukránok és a hollandok jutottak be a negyeddöntőbe. Egyenesen az elődöntőben landoltak az oroszok és a franciák.

A magyar lányok a fiúknál sikeresebbek voltak. A tegnapi Ukrajna elleni 18:7-es győzelmüket ma gyarapították a lengyelek elleni 12:8-as eredménnyel, a nap végére viszont nekik is becsúszott egy vereség. Kína-Magyarország 16:14. Ettől függetlenül eddigi eredményük bejuttatta őket a holnapi negyeddöntőbe. Ott Ukrajna a hollandokkal, a magyar lányok a franciákkal küzdenek majd az elődöntőbe jutásért. Eredményei alapján Oroszország és Kína már az elődöntőben van. Szurkoljatok a magyar lányoknak, hogy holnap minél előkelőbb helyezést érjenek el!