Nemzetek ligája, első nap

Két győzelem, egy vereség a két magyar csapat eredménye a tegnap induló FIBA 3×3 U23 Nemzetek Ligája európai versenyének negyedik állomásán Szolnokon. Az első napon a két magyar csapat eredménye hasonlóan alakult. A férfiaknál és a nőknél is két győzelemre jutott egy vereség is. Ezzel a verseny első szakaszának, a stop 1-nek a végeredménye szerint mindkét csapatunk a harmadik helyet szerezte meg az 5-5 csapatos villámtornán.

A férfiak tegnapi eredményei: Nagy-Britannia ellen 19:17-re győztek, Izraellel 12 pontos hátránnyal fejezték be a meccset 22:10-es végeredménnyel, a lengyeleket viszont legyőzték 19:16-ra.

Női csapatunk a briteket szintén legyőzte 21:6-ra, a lengyelektől, a férficsapatunkkal ellentétben vereséget szenvedtek 21:14-re, a cseheken viszont 17:12-re sikerült felülkerekedniük.