A szerbeknek sikerült a visszavágó

Eredményt hirdettek Kínában, a Kunshan Challengeren. A győztes, százszázalékos teljesítménnyel, 107 pont begyűjtésével a szerb Liman lett. Sikerült a tervük, alaposan viszavágtak a korábbi vereségekért a Riga Gettónak. A lettek négy mérkőzést nyertek, hármat elvesztettek, így most csupán 75 százalékos teljesítményt nyújtottak, amiért 84 pont járt a csapatnak.

A verseny második helyezettje a holland Amsterdam lett 94 pontos teljesítménnyel, a negyedik a szlovén Kranj, az ötödik a szerb Ralja Intergalactic lett. Az első négy helyezett jó teljlesítményével egyrészt megnyerte a FIBA 3×3 World Tour Chengduban tartandó versenyén való részvételt, másrészt pénzdíjazásban is részesültek. Az első helyezett 15 ezer, a negyedik helyezett 2 ezer dolláros pénzdíjat vihet haza.

A következő Challengert Novi Sadban tartják az előttünk álló hét végén, május 24-25-én.