EB negyeddöntőben a magyar lányok

A tegnap kezdődött párizsi FIBA 3×3 Európa Kupa 2021 csoportmérkőzésén kiválóan szerepeltek a magyar lányok: mindkét mérkőzésüket megnyerték és ezzel bejutottak a negyeddöntőbe.

Előbb a belga válogatott ellen győztek kétpontos előnnyel 16-14-re, majd következő mérkőzésükön a románokat sikerült legyőzniük 13-12-re.

A női negyeddöntőbe eddig Magyarország, Németország, Franciaország és Románia válogatottja jutott be. Négy csapat bejutása még bizonytalan, a későbbiekben lejátszandó csoportmérkőzések eredményétől függ.

A férfiaknál a holnapi negyeddöntőbe jutott eddig Oroszország és Hollandia. A csoportmérkőzések ma késő estig tartanak, csak azok lejátszása után derül ki, hogy a holnapi negyeddöntőbe az említett két csapaton kívül ki jut még tovább. A férfiaknál sajnos nem szerepel magyar csapat, így a hazai válogatott hölgytagjainak szurkoljunk dupla erőbedobással!