Megvannak a Régiós Döntőbe jutott csapatok!

Megvannak a Régiós Döntőbe jutott csapatok!

DECATHLON B33 DIÁKOLIMPIA

Megvannak a Régiós Döntőbe jutott csapatok!

A Régiós Döntők helyszínei és időpontjai hamarosan meghirdetésre kerülnek.

Figyeljék a hivatalos honlapokat és facebook oldalunkat további információkért.

Sok sikert kívánunk a csapatok szerepléséhez!

FIÚ "A"
SZIG Soproni Széchenyi István Gimnázium Sopron
Lackner Lackner Kristóf Általános Iskola Sopron
Hunyadi1 Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola Oroszlány
Kőkúti Kőkúti Általános Iskola Tata
Cserepadosok Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola Szombathely
Olcsai Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola Körmend
Paragvári 7 Paragvári Utcai Általános Iskola Szombathely
Eötvös Zalaegerszeg Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola Zalaegerszeg
LÁNY "A"
Hunyadi I. LNY Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola Sopron
Hunyadi II. LNY Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola Sopron
Berzsenyi A LNY Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Tapolcai Bárdos lány Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Tapolca
Révfülöpi Oroszlánok Révfülöpi Általános Iskola Révfülöp
Kőrösi 1 Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ált. Isk. Nagykanizsa
Brenner Basket Boldog Brenner János Általános Iskola Szombathely
ok Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa
FIÚ "A"
SZIG Sopron A Soproni Széchenyi István Gimnázium Sopron
Révai Team Révai Miklós Gimnázium és Kollégium Győr
PBG X Pannonhalmi Bencés Gimnázium Pannonhalma
Bánki 1 (Tatabánya) Bánki Donát-Péch Antal Szakgimnázium Tatabánya
Hamvas 1 Hamvas Béla Gimnázium Oroszlány
Bánki 1 (Ajka) Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium Ajka
Türr B Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa
Kölcsey Körmend Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium Körmend
Acélosok ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn. Szombathely
Premo Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium Szombathely
Gépipari Gépipari és Informatikai Szakgimnázium Szombathely
Kölcsey Zalaegerszeg Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg
LÁNY "B"
Berzsenyi A LNYB Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
OrsolyásKenguruk LNYB Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Eötvös LNYB Eötvös József Evangélikus Gimnázium Sopron
SZIG lányok Soproni Széchenyi István Gimnázium Sopron
Türr G. Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa
Noszlopy A LNYB Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium Veszprém
EGY KOSARAT SE Ajkai Bródy Imre Gimnázium Ajka
Noszlopy B LNYB Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium Veszprém
NLG 1 Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium Szombathely
KDG LNYB Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium Szombathely
MFG leány Dr. Mező Ferenc Gimnázium Nagykanizsa
Adysokk Zalaegerszegi Ady Endre Ált. Isk. Gimnázium Zalaegerszeg
FIÚ "A"
Pannónia I. Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Radnóti Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Mór
Széna tér Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola Székesfehérvér
BAKI Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola Paks
PTE1 Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Ált. Iskola Pécs
TOLDI 2005 Kaposvári Kodály Zoltán Közp. Ált. Isk. Toldi Ltp Kaposvár
Zrínyi DMBD Kaposvári Kodály Zoltán Közp. Ált. Isk. Zrínyi I Kaposvár
Katolikus Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimn.Ált.Isk. ános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaposvár
LÁNY "A"
Grosics Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola Budapest
Csik Ferenc Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Pannónia Kispesti Pannónia Általános Iskola Budapest
Tóvárosi lányok Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár
Bicske Csokonai Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Bicske
Gyakorló Girls Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Isk. Kaposvár
KochTeam Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola Pécs
Katolikus Nagyboldogasszony Római Katolikus Gim.Ált.Isk. Kaposvár
FIÚ "B"
II. RFG. Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimn. Budapest
Kolping A Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium Budapest
Piar Piarista Gimnázium Budapest
Fűző utca Kőbányai Szent László Gimnázium Budapest
Zrínyi Boars Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium Budapest
Kodolányi A Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium Székesfehérvár
Kodolányi B Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium B Székesfehérvár
Illyés I. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium Dombóvár
Krleza Miroslav Krleža Horvát Gimnázium Pécs
Leőwey II. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Munkácsy 1. Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
Táncsics B Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár
LÁNY "B"
Hunfalvy Hunfalvy János Közg és Keresk. Szakgimnázium Budapest
LEÖVEY Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium Budapest
Trefort ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium Budapest
MIG VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium Budapest
Kölcsey 1 VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium Budapest
Jani 2 Szekszárdi Garay János Gimnázium Stekszárd
Csiristák Szekszárdi Garay János Gimnázium Stekszárd
Jani 3 Szekszárdi Garay János Gimnázium Stekszárd
Janus Pécsi Janus Pannonius Gimnázium Pécs
KochBasket Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola Pécs
Leőwey Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Munkácsy 5. Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
FIÚ "A"
Jezsu1 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc
Tiszaújvárosi Széchenyi Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Tiszaújváros
Fecskék Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola Eger
RAKÉTÁK Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk Debrecen
Krúdy A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium Nyíregyháza
Apáczai Nagyok Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola Nyíregyháza
Apáczai Nagyok "B" Apáczai Csere János Általános Iskola Nyíregyháza
Arany Fiúk Arany János Általános Iskola Kisújszállás
LÁNY "Á"
Tiszaújvárosi Széchenyi "A" Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Tiszaújváros
Jezsu 1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc
Herman A Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc
Jezsu 2 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc
A Fazekas Ördögei Fazekas Utcai Általános Iskola Miskolc
KisTéká Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Debrecen
Szegősök Szegő Gábor Általános Iskola Szolnok
Refi 1 Karcagi Nagykun Református Általános Iskola Karcag
FIÚ "B"
Jezsu1 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc
SÖR Diósgyőri Gimnázium Miskolc
Avasi 1 Avasi Gimnázium Miskolc
Fecskék Egri Pásztorvölgyi Ált. Iskola és Gimnázium Eger
Dobó 3 Egri Dobó István Gimnázium Eger
TÁG 1 Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Krúdy 1 Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium Nyíregyháza
VPG D Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium Nyíregyháza
VPG A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium Nyíregyháza
Krúdy 2 Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium Nyíregyháza
VKG I. Varga Katalin Gimnázium Szolnok
A Nagyok Móricz Zsigmond Református Gimnázium Kisújszállás
LÁNY "B"
Herman leány B Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc
Jezsu1 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc
Herman leány B 2 Miskolci Herman Ottó Gimnázium B Miskolc
Jezsu2 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc
BTKN Diósgyőri Gimnázium Miskolc
ZIG Miskolc Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc
TÁG Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Kossuth lányai Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Debrecen
VPG A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimn. Nyíregyháza
ZIG Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
Verseghy Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
Móricz "B" Móricz Zsigmond Református Gimnázium Kisújszállás
FIÚ "A"
BálintsuliBohács Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Törökbálint
Dobós 4es Fabriczius József Általános Iskola Veresegyház
Mátyás Elit Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kecskemét
Szent Imre Kecskemét Szent Imre Katolikus Általános Iskola Kecskemét
Flooters Rókusi Általános Iskola Szeged
NLG 2005 Németh László Gimnázium, Általános Iskola Hódmezővásárhely
Mezőberény Fehér Mezőberényi Általános Iskola Mezőberény
Dr. Hepp Ferenc "A" Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés
LÁNY "A"
Kőrösi Lány A Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Dunaharaszti
Kőrösi Villámok Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Ált. Iskola Százhalombatta
EÖTVÖS Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja
Bombázók Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kecskemét
Hercegnők Szegedi Madách Imre Általános Iskola Szeged
Gizellák Karolina Általános Iskola Szeged
Gyakorló 2 Gál Ferenc Főiskola Gyakorló Általános Iskolája Szarvas
Dr. Hepp Ferenc "A" Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola Békés
FIÚ "B"
Illyés fiúk Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium Budaörs
Visszavonultak Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Törökbálint
Bolyais Fiúk Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Salgótarján
Bolyai Gondákok Kecskeméti Bolyai János Gimnázium Kecskemét
Bolyai János Kecskeméti Bolyai János Gimnázium Kecskemét
Téglagyáriak Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Retro Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Szeged
Ságvári 1 Szegedi Tudományegyetem Gyak. Gimnázium Szeged
Vízmű A Vásárhelyi Pál Szakgimnázium és Kollégium Békéscsaba
Trefort Trefort Ágoston Szakgimn. Szakközépisk. Békéscsaba
Közgé B33 A Széchenyi István Közgazdasági Szakgimnázium Békéscsaba
ANDRÁSSY GYULA Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium Békéscsaba
LÁNY "B"
CKLG-Egyiklány Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium Cegléd
Radnóti lányai Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium Dunaharaszti
Csillámcsajok Páduai Szent Antal Gimnázium Piliscsaba
Batyis lányok II. Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Bolyai - Kecskeméti Bolyai János Gimnázium Kecskemét
Bolyai 33 Kecskeméti Bolyai János Gimnázium Kecskemét
Deák girls Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Szeged
RMG A Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
PÉESGÉ Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Mezőberény
Refi Békés Szegedi Kis István Református Gimnázium Békés
Közgé b33 Széchenyi István Közgazdasági Szakgimnázium Békéscsaba
Göndöcs Girls Göndöcs Benedek Középiskola Gyula
X