Idei első versenyét megnyerte a Riga Ghetto

A world-today-news.com friss híre szerint a Riga Ghetto Basket szombaton megnyerte idei első nemzetközi versenyét. Lettország legismertebb és legeredményesebb 3×3 kosárlabda csapata az Észtországban megrendezett 3×3 Tallin Open Quest Tour versenyen vett részt és ott nyerte el a legelőkelőbb helyezést.

A Ghetto csapatát Nauris Miezis, Edgars Krümins, Klaus Cavars és Arturs Strlnieks képviselte a hétvégi rendezvényen. A verseny során a csapat előbb a románokat győzték le 22:12-re, majd egy helyi csapattal mérték össze az erejüket. Őket is legyőzték 22:13-ra. A döntőben a másik lett csapattal, a Ventspils Ghettoval játszottak az első helyért. Őket óriási csatában 21:19 sikerült legyőzniük. A verseny végeredménye a letteknek ugyancsak sikeres volt, hiszen mindkét csapatuk dobogós lett.